Par pirts rituāliem

Kam gan nepatīk ja viņu apčubina? Tieši tādēļ piedāvājam izbaudīt relaksējošu pirts rituālu profesionālu pirtnieku pāra pavadībā.

1.daļa Uzsildīšanās pirtiņā visiem kopā, pirmā „gariņa” ieprogrammēšana ar labām domām un vārdiem. Pēc sildīšanās pirtiņā kāju vanniņas ar dabā pieejamiem materiāliem (ziedi, lapas, čiekuri, kastaņi utml.) un zāļu tējas baudīšana.

2.daļa Pirtsmīļa uzsildīšana ar augu slotiņām, kam seko ķermeņa skrubēšana, ar pirtnieku pašgatavotu skrubi., fiziski attīrot ādu un sagatavojot „lielajam pērienam”.

3.daļa Pirtsmīļa uzsildīšana un „lielais pēriens”. Pēc pēriena atdzesēšanās aukstā ūdenī atkarībā no sezonas un pirtsmīļa vēlmēm. Vasaras sezonā neaizmirstams „lidojums” dīķī. Ziemas sezonā iegremdēšanās dīķa aukstajā ūdenī vai dušā. Pēc kontrasta baudīšanas, relaksēšanās zem siltām segām.

4.daļas Pirtsmīļa uzsildīšana, kam seko medus masāža, kas pabaro ādu un veicina poru aizvēršanos.

Pirts rituāls veicina veselības un labsajūtas uzlabošanu, kā arī ir lietderīgs ādas skaistumkopšanā. Tas ir noderīgs, ja ir vērojamas trauksmes sajūtas, depresija. Pēc rituāla uzlabojas miega kvalitāte.

Pirts rituāls pārim ilgst ap 4 stundām.

Galvenie noteikumi un cenas

+ Aizliegts lietot alkoholu rituāla dienā,
+ Infomēt pirtniekus par esošajām veselības problēmām,
+ Izslēgt skaņu mobilajam telefonam.

Cenas:

1 persona 160.00 EUR
2 personas 200.00 EUR

Lai izmantotu pirts rituālus ir nepieciešams rezervēt kādu no namiņiem un pie "Piezīmes" pieminēt to, ka vēlaties arī pirts rituālu.

 
Piesaki jau tagad!

Neliels ieskats